Aktualności

RAJD SOWARD 14.10.2017 (sobota)

Zbiórka o godz. 13.30 na parkingu w Ośrodku Rekolekcyjnym Św. Puszcza w Olsztynie, ul. Św. Puszczy 6

 
• Wymarsz na trasę rajdu 13.45
Trasa : Św. Puszcza – Biakło- Jaskinia Olsztyńska – Jaskinia Wszystkich Świętych- Św. Puszcza
• Powrót z trasy ok. godz. 16. 30
• Ognisko i zabawy integracyjne do godz. 18.00
Co zabieramy: latarki, wygodne buty, strój sportowy, jedzenie na ognisko

RAJD RODZINNY SOWARD

SOWARDIAŃSKI RAJD RODZINNY ODWOŁANY!

Biorąc pod uwagę głosy Sowardian, ogromne prawdopodobieństwo deszczu, bardzo trudne warunki w lesie i jaskiniach, Dyrekcja zdecydowała się podjąć tę trudną decyzję. 14.10 – podejmiemy drugą próbę organizacji Rajdu

Pozdrawiamy cieplutko i życzymy dobrego weekendu!

Dorota i Czarek Wosińscy

SOBOTNI RAJD

Szanowni Państwo,

w związku z niepokojącymi prognozami pogody na najbliższą sobotę (7.10), zapowiadającymi deszcz i chłód, Dyrekcja Soward nie chce narażać Państwa i dzieci na dyskomfort spacerów w deszczu. Być może trzeba będzie odwołać Rajd, ale decyzję o jego odwołaniu podejmiemy w ostatniej chwili, w sobotę rano – patrząc w niebo. Informację o tym, czy Rajd się odbędzie zamieścimy na stronie www Szkoły: http://akademiasoward.pl/informacje-dla-rodzicow/ogloszenia oraz na naszym fanpagu na facebooku: https://www.facebook.com/sowardacademy/.

 

Proszę zajrzeć na te strony w sobotę o 11.00.

 

Z pozdrowieniami

Dorota Wosińska

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

Europejski Dzień Języków, wtorek, 26.09.2017

Już jutro w całej szkole karty ze zwierzętami „mówiącymi” różnymi językami. Losowanie krajów i ich językołamaczy…
Dzieci przebrane we flagi krajów europejskich i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy na nasz fanpage https://www.facebook.com/pg/sowardacademy
i profil na Instagramie

#Poznajmy się

Nowy rok szkolny to dla wielu moment debiutu w naszej szkole. Dlatego #PoznajmySię!

#PoznajmySię to nowy cykl na naszej Sowardiańskiej tablicy:) Przybliżymy tu sylwetki wszystkich tych, którzy na co dzień są najbliżej Was:)

Na (bardzo) dobry początek – Pani Dyrektor:)

Magister Dorota Wosińska.

Od blisko 25 lat związana z sektorem edukacji. Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Opolskim. Autorka współpracująca z Nową Erą – wiodącym w Polsce wydawnictwem edukacyjnym. Ekspert Instytutu Badań Edukacyjnych w projekcie „Rozwijanie sprawności mówienia w języku obcym”. Autorka kilkunastu publikacji naukowych, podręczników, książek, programów do nauki.

Sowardowy spiritus movens :):):)

Akademia Soward to Jej wyobrażenie o dobrej, polskiej szkole – takiej, która stwarza optymalne warunki do wielokierunkowego, zrównoważonego rozwoju najmłodszych.

Zawsze stara się dziecko zrozumieć, nie szkodzić mu, stwarzać mu warunki i bodźce, aby chciało być lepsze. Doskonale bowiem wie, że nie ma dzieci – są ludzie, ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia.

Dobra szkoła to szkoła oparta na relacjach

W ‪#‎AkademiaSoward‬ stawiamy na relacje. Zgrana drużyna to gwarancja skutecznej edukacji w przyszłości. W szkole dziecko musi czuć się dobrze – wtedy rośnie i rozwija maksymalnie swój potencjał. Wrzesień poświęciliśmy budowaniu dobrej atmosfery, szczególnie wśród pierwszaków i uczniów, którzy dołączyli do Sowardiańskiej rodziny. Jesteśmy dumni, że zrobiliśmy dobrą robotę. Październik rozpoczynamy w szkole, z której nie chce się wychodzić…. To ‪#‎rodzinnaszkoła‬

http://www.edukowisko.pl/?p=1087

Kolejny fantastyczny sukces sportowy

Nasze Sowardianki Klaudia i Gabrysia wygrały półfinały Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Badmintonie i 06.04.16r. będą reprezentować Akademię Soward w finale!!!
Serdecznie gratulujemy!

11032197_1676573959283440_3831163420393167646_n

« Strona 1, 2, 3 »